نسخه جدید تلگرام

تلگرام در ایران
چرا تلگرام در ایران محبوب شد؟
آبان ۱۹, ۱۳۹۶
۵ کانال پر بازدید در تلگرام
آذر ۱۴, ۱۳۹۶
نمایش همه

نسخه جدید تلگرام

1ستاره2ستاره3ستاره4ستاره5ستاره (12 امتیازبندی, 4 رای)
Loading...

آپدیت جدید تلگرم و قابلیت های آن:

تلگرام پیام رسان محبوب ایرانی روز به روز بهتر می شود و فاصله زمانی بین آپدیت هایش بسیار کم هست و هر سری  آپشن های جدید و فوق العاده ای به آن اضافه می شود.در نسخه جدید ۴.۵ میتوان به قابلیت مجموعه عکس ، جستجوی بهتر ،پیام های سنجاق شده واموجی های جدید اشاره کرد. که در مقاله زیر به بررسی هر کدام از این موارد می پردازیم.

 مجموعه عکس :

این ویژگی بدین صورت است که در زمان ارسال همزمان چندین عکس و فیلم، می توان آنها را در یک آلبوم جمع آوری کرد. همچنین ترتیب دقیق فایلهایی را که ارسال می‌شودهم می توان تعیین کرد به این می گن یه گالری تصاویر.

پیام‌های ذخیره شده:

در این نسخه می توان پیامها را با ارسال به بخش پیام‌های ذخیره شده علامت گذاری کرد و سپس از طریق لیست گفتگوها و صفحه تنظیمات، به آنها دسترسی داشت به این صورت می تونید یکسری از پیامهایی که براتون اهمیت دارد و یا به آنها نیاز دارید رو برای خودتون نگه دارید و به راحتی  هر جا که لازم هست از آن ها استفاده کنید.

 

حتما بخوانید : چرا تلگرام در ایران محبوب شد؟

 

جستجوی بهتر:

همه ما می دانیم که جستجوی تلگرام کارایی خیلی خوبی نداشت این سری در آپیدت جدید به راحتی با تایپ کردن عنوان ربات‌ها ویا اسم کانال های عمومی در کادر جستجو آنها را به سرعت پیدا کنید. هر چه ربات‌ها و کانالهای پر بیننده تر باشند برای نمایش در لیست ،اولویت بیشتری دارند و در ابتدای لیست نمایش داده می‌شوند.

پیام‌های سنجاق شده:

اگر مدیر یک کانال هستید، برای جلب توجه مخاطبانتان به اطلاعیه‌های مهم، پیامها را به بالای صفحه سنجاق کنید.

خواندن جیمیل در اکانت تلگرام:

یه قابلیت خیلی مفید که در این نسخه رونمایی شده است خواندن جیمیل در اکانت تلگرام شما ست از این به بعد دیگه لازم نیست ایمیل هاتون رو جدا چک کنید با همکاری تلگرام و گوگل میتوانید جیمیل های رسیده را از داخل تلگرام بخوانید و به انها جواب دهید و یا حتی آنها را حذفشان کنید .برای این کار تنها کافیست جیمیل خود را به ربات gmailbot متصل نمایید به همین راحتی.

 

جیمیل

و در آخر اموجی های جدید تلگرام هم رو هم می تونید در تصویر زیر مشاهده کنید:

 

اموجی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *