۲۰۰ میلیون کاربر فعال تلگرام

آپدیت جدید تلگرام
فروردین ۶, ۱۳۹۷
instagram
قابلیت های جدید اینستاگرام
فروردین ۲۷, ۱۳۹۷
نمایش همه

۲۰۰ میلیون کاربر فعال تلگرام

1ستاره2ستاره3ستاره4ستاره5ستاره (13 امتیازبندی, 3 رای)
Loading...

تلگرام، پیام رسانی با ۲۰۰ میلیون کاربر فعال

در سی روز گذشته تلگرام توسط ۲۰۰ میلیون کاربر فعال استفاده شد. این به معنیست که اگر تلگرام کشوری مستقلی بود به عنوان ششمین کشور پرجمعیت دنیا شناخته میشد

پاول دورف در وبلاگ رسمی تلگرام هیجان خود را از این جریا اینطور نشان داد : “ما رسیدن به این مهم را فقط مدیون شما هستیم کاربران تلگرام. ما هرگز تلگرام را از طریق تبلیغات معرفی نکرده ایم بنابراین تمام این ۲۰۰ میلیون کاربری که از تلگرام استفاده میکنند اینجا هستند چون شما آنها را دعوت کرده اید.”

 

 تلگرام

او همچنین در سخنرانی به مناسبت رونمایی از نسخه تلگرام ایکس در مورد ایده ها و کاربران تلگرام گفت : “و بیشتر از هرچیزی، ما در تلگرام به مردم باور داریم. ما باور داریم که بشر به شکل خارق العاده و وف ناپذیزی باهوش است و این نسل مستحق اعتماد و اعتقاد است. اعتماد همراه با آزادی اشتراک گذاری ایده ها. آزادی ارتباط امن و خصوصی. آزادی ساختن ابزارها و… این فلسفه ای است که ما با آن همه چیز را میسازیم.”

حتما بخوانید :آپدیت جدید تلگرام

تلگرام در سال ۲۰۱۳ اولین نرم افزار پیام رسانی بود که به مرز ۱۰ میلیون کاربر قعال رسید. (با تکنولوژی کدگذاری پیشرفته (۲۵۶ بیتی کاربر به کاربر))
همچنین تلگرام در آن سال به مهمترین نرم افزار “متن باز” تبدیل شد. همچنین تلگرام عنوان محبوب ترین پیام رسان با API های ۱۰۰% باز برای توسعه دهندگان را کسب کرد.
در سال های گذشته و جاری تلگرام آپدیت هاو ویژگی های فراوانی مانند “سوپر گروه های نامحدود”، “کانال های مخابره نامحدود” و “استیکرساز رایگان” به پیام رسان خود اضافه کرد.

خلاصه
تاریخ
نویسنده
51star1star1star1star1star

1 دیدگاه

  1. قابلیت های جدید ایستاگرام - خرید ممبر تلگرام | افزایش ممبر گفت:

    […] حتما بخوانید : ۲۰۰ میلیون کاربر فعال تلگرام […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *