قابلیت های جدید اینستاگرام

۲۰۰ میلیون کاربر فعال تلگرام
فروردین ۱۴, ۱۳۹۷
اینستاگرام فالوور
روش افزایش فالوور اینستاگرام
فروردین ۳۱, ۱۳۹۷
نمایش همه

قابلیت های جدید اینستاگرام

1ستاره2ستاره3ستاره4ستاره5ستاره (9 امتیازبندی, 2 رای)
Loading...
instagram

امکان اضافه کردن هشتگ در بیو پروفایل :

اضافه کردن یک هشتگ در بیوگرافی اینستاگرام کار بسیار ساده ای است.در قسمت ویرایش پروفایل به قسمت بیو برید آنجا به راحتی می تونید علامت # را تایپ کنید و از لیست هشتگ ها، هشتگ مورد نظر خود رو انتخاب کنید و به راحتی از آن استفاده کنید.

 

hashtagbio

 

آرشیو و هایلایت را به استوری‌های اینستاگرامی

استوری‌های اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ میلادی به این شبکه اجتماعی اضافه شد این قابلیت مهم‌ترین و پرطرفدارترین قابلیتی است که تاکنون به اپلیکیشن اینستاگرام اضافه شده است.

آرشیو: در نسخه جدیداین امکان وجود داردکه استوری هایی مدت زمان انتشار آنها به پایان رسیده است داخل آرشیو خود نگه دارید تا هر زمانی که می خواهید آنها را ببینید و یا از آن ها مجدد استفاده کنید.

هایلایت: در نسخه جدید یک بخش به پروفایل کاربران افزوده شده است برای قرار گرفتن استوری های تمدید شده  تا شما بتوانید تا هر زمانی که مایل هستید استوری خود را به نمایش بگزارید و محدودیت ۲۴ ساعته را هم نداشته باشید.

 highlight

 

حتما بخوانید : ۲۰۰ میلیون کاربر فعال تلگرام

دایرکت در نسخه جدید اینستاگرام

در نسخه آخر اینستاگرام چیز جدید و جالی که اضافه شده است جدا کردن قسمت های دایرکت به بخش های مختلف از جمله inbox،unread, starred هست در این نسخه باگ قبلی آن که پیام  های خوانده نشده بود در قست unread قرار می گیرد.مابقی پیام ها در قسمت inbox

همچنین امکان ستاره دار کردن یک پیام وجود دارد تا اگر زمانی خواستار دسترسی سریع به یک پیام بودید آن را در بخش starred  می توانید به راحتی پیدا کنید.

 

star

 

این ویژگی ها ، بخشی از آپدیت جدید اینستاگرام  است که در حال حاضر برای هردو کاربران IOS و android قابل استفاده می باشد.

خلاصه
تاریخ
نویسنده
51star1star1star1star1star

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *